Neti Puhkemaja


Puhkemaja on kahekorruseline palkidest õdus ja hubane koht. Meeldiv võimalus nii puhkuseks kui loominguliseks tööks. Majutusruumid asuvad maja teisel korrusel ja teise korruse rõdult saab päikeseloojangut nautida. Kööginurgas on kõik vajalik nii toidu säilitamiseks, valmistamiseks kui serveerimiseks (keraamilise plaadiga pliit-ahi, nõudepesumasin, külmik, mikrolaineahi, veekeetja). Maitseained, sool suhkur olemas.

Allkorruse suures toas on kamin-ahi, kus võimalik grillida või ahjus toitu valmistada.Suured ja mugavad diivanid, millel puhata ja seltskondlikke lauamänge ja kaarte mängida või täringuid veeretada.

Muusikakeskus kuhu saab ühendada arvutimuusikat. Kaks suuremat kõlarit  Esimesel korrusel õues rõdul akende all on lauakesed ja istumiseks toolid.

Maja ees  on puidust õuemööbel, terrassiga katusealune, suitsuahi ning grillimiskoht.  Saun asub üle hoovi paarikümne meetri kaugusel.

Puhkemajast  umbes 200 meetri kaugusel poolsaare tipus Saunja lahe ääres on Kirimäe linnutorn, mis asub Taebla jõe suudme läheduses, kus tekivad tavaliselt kevaditi jäässe esimesed lahvandused ning kogunevad  varakult saabuvad veelinnud.

Linnutorni lähedal roostikus pesitseb iga-aastaselt üks sadadest luigepaaridest, keda tornist võib oma pesakonnaga tegutsemas jälgida ;-)